סיגל יוגה בפתח תקווה

אודותי

סיגל רפאלי (הר לב) מדריכת יוגה

סיגל רפאלי מדריכת יוגה- בעלת נסיון של 23 שנה

בעלת תעודות הוראה
ביה"ס ליוגה קלאסית – בניו יורק, מאת סואמי רמה קרשישננדה.
יוניברסל יוגה מאת אנדרי לאפה – אוקריאנה, תעודה המוכרת בארגון מורי היוגה העולמי.
סיגל רפאלי – אני מתרגלת יוגה באופן יומיומי כבר למעלה מ – 17 שנה, בשיטות שונות ואצל מורים שונים כדוגמת, איינגאר, אנדרי סידרסקי, אנדריי לאפה, רמה קרשישננדה, דהרמה מיטרה ועוד.

למדתי בארץ וגם בחו"ל. הדגש שלי ביוגה הוא בריאות הגוף. אני משלבת בין הידע שצברתי על היוגה ותרגילי יוגה לידע שצברתי בתחום האורטופדי, כך שהתרגילים שאני עושה מתחשבים בבגוף וההפעלה שלו בעולם שמערבי. כמו ישיבה מרובת שעות על כיסא יוצרת בעיות גב, ברכיים, כתפיים, צוואר, טניס אלבו וכו והתרגילים חלקם לקוחים מתרגילי היוגה, וחלקם אני בונה לצורך טיפול בבעיות ספציפיות. בנוסף היוגה בעולם המערבי נתפסת כשנטי, אבל האמת רחוקה מזה.
יוגה זה איזון: איזון בין כל חלקי הגוף, איזון בין עבודת שרירים קרי חיזוק, לעבודת גמישות ומתיחה. יוגה מחזקת, מעצבת ומחזקת את השרירים והעצמות. מצד אחד עובדים קשה בשעורים ומצד שני, בצורה מפתיעה התחושה היא שחרור ונועם שמתפשט בגוף. יוגה נועדה לנשים וגברים.
אולם לנשים דתיות שרוצות לתרגל לבד ניתן לעשות קבוצה לנשים בלבד. נשים בהריון זו קבוצה בפני עצמה כי מי שלא תרגלה בעבר עדיף שתתחיל בעדינות. ניתן לעשות שעורים פרטיים כדי לחזק את הגוף ולטפל בבעיה ספציפית. השעורים בקבוצות קטנות ובאוירה ביתית, טיפול והתיחסות אישית לכל מתרגל.

דילוג לתוכן