סיגל יוגה בפתח תקווה

סרטוני וידאו

תרגילי יוגה - מתיחות בשכיבה על הבטן להקלת כאבי כתפיים וצוואר

בסרטון זה אני (סיגל רפאלי) רוצה להציג לכם מספר תרגילי יוגה המבוצעים בשכיבה על הבטן כדי להקל על מתח בכתפיים ובצוואר.
מתיחת הזרועות ומניפולציה קלה על הכתף עשויים לשחרר לחצים על הכתפיים והצוואר, ולמנוע התקבעות של הכתף.
כמובן שיש עוד המון תרגילי יוגה נוספים בנושא, העדכן אותכם בהמשך.

תרגילי יוגה - מתיחות שכיבה על הבטן להקלות כאבי כתפיים וצוואר

בסרטון ווידאו זה אני (סיגל רפאלי) מציגה מספר תרגילים בשכיבה על הגב, שמטרתם למתוח את גב תחתון, לכווץ את גב תחתון, לחזק את שירירי ריצפת האגן וכל זה כדי להזרים דם בצורה טובה לגב, למתוח ולכווץ את שרירי הגב, ולמנוע התקבעות של החוליות התחתונות. כמובן שיש תרגילי יוגה נוספים שאליהם אגיע בהמשך.

תרגילי יוגה בווידאו - הדרכה איך להקל על מתח וכאב בצוואר וכתפיים בעמידה

זהו ווידאו הדרכה המציג מספר תרגילי יוגה לשחרור כאב ומתח בכתפיים. זהו סרטון שני בנושא והפעם תרגילי יוגה בעמידה עם תוספת מקל. כמובן אם נוצר כאב חזק אז לא לבצע. כן יש מתיחה. כמובן שתמיד עדיף שבעל מקצוע ישים לב אם יש בעיה. התרגילים מיועדים לכולם. התרגילים עוזרים לכתף לשבת טוב במקומה הנכון.

יוגה בפתח תקווה - ווידאו תרגילי יוגה לחיזוק הישבן והירכיים

הכנתי לכם הדרכה של מספר תרגילים ביוגה העובדים על ירכיים וישבן. כמובן שתרגילי היוגה הם מורכבים ועובדים על יותר מאזור אחד בגוף. כדי לבצע נכון יש להחזיק את שרירי ריצפת האגן, את הבטן והמותניים. יש להיזהר על הברכיים, למרות שכדי לחזק את הברכיים צריך לחזק את שרירי הירכיים. אז תרגילי יוגה אלו בסופו של דבר מחזקים גם את הברכיים, אבל צריך לעבוד בזהירות ועם הדרכה.

סיגל רפאלי - אימון יוגה בבית חלק א

לאחר בקשות רבות של תלמידים שאכין להם שעור יוגה כדי שיוכלו לתרגל בבית. הכנתי את חלק א של הסרטון. תרגילי יוגה לחימום הגוף. תרגילי היוגה לחימום חשובים מאוד כדי שזרימת הדם לשרירים ולגידים תהיה טובה יותר וכך נמנע מנזקים. כמובן שהדרכה של מורה חשובה ולכן האמון בבית הוא חלק מתרגול היוגה הכולל הגעה לשעורים. יש שעורים כל יום בסטודיו של סיגל רפאלי בפתח תקווה.

תרגיל יוגה - תנוחת כלב

שלום שמי סיגל רפאלי (הר לב) ואני מורה ליוגה. היום אני רוצה ללמד אותכם את תרגיל יוגה שנקרא תנוחת הכלב. תרגיל יוגה זה טוב להקלה על הגב, פתיחה של הכתפיים והארכת שהחלק האחורי של הרגל. וחוץ מזה התרגיל עושה פשוט הרגשה כיפית.

תרגיל יוגה - תנוחת עמידת נר

שלום שמי סיגל לפאלי ואני מלמדת יוגה בסטודיו שלי בפתח תקווה. אני מלמדת כבר 30 שנה. בסרטון יוגה זה אני רוצה ללמד אותכם תנוחת יוגה הנקראת עמידת הנר. עמידת הנר טובה לגב, לבלוטת התריס, מחזקת בטן. ליחסים לעמידת הנר יכולת להרגיע ולכן טובה לפני שינה. בכל מקרה צריך להיזהר על העורף. תגיעו לשיעורי יוגה כדי ללמוד לעבוד טוב יותר.

שיעור יוגה בוידאו - תרגול יוגה בבית - תרגיל מס' 3

שלום, שמי סיגל רפאלי (הר לב) ואני מורה ליוגה. הכנתי עבורכם שעור יוגה בווידאו לתרגול בבית. את הסרטון יוגה חילקתי למספר חלקים כדי להקל על הצפייה והריכוז . ברור שתרגול יוגה בקבוצה או בשיעור יוגה פרטי יהיה מגוון ומורכב יותר ויותאם לתלמידים הנמצאים. יוגה זה הדרך ולא המטרה. ביוגה צריך משמעת והתמדה. אין הוקוס פוקוס. אתם מוזמנים להתקשר ולקבוע שעור ניסיון. 0546-201450 סיגל רפאלי.

דילוג לתוכן